2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Zachodniopomorskie
  6. Rekrutacja - Sławno
Dodane 30 maja 2024

specjalista ds HR/pracownik biurowy dział HR

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sławno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Blue Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Sławnie, poszukuje kandydata na stanowisko specjalista ds HR - praca w biurze/ewentualnie możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w zależności od posiadanego doświadczenia.

Twoje przyszłe zadania:

·        prowadzenie rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i w Niemczech,

·        prowadzenie akt osobowych pracowników, kompletowanie dokumentów, w tym przygotowywanie dokumentów Hr-owych (np. umowy o pracę, zaświadczenia dla pracowników, referencje świadectwa pracy w j. niemieckim, załatwianie mieszkań pracowniczych, rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych)

·        koordynowanie ocen pracowników oraz innych ankiet,

·        zajmowanie się kalkulacją benefitów

·        przygotowywanie raportów i analiz z zakresu HR związane z obszarem, którym się zajmujesz

·        praca z bazą pracowników oraz bazą kandydatów zainteresowanych pracą w międzynarodowej firmie,

·        pracowanie z programami IT dedykowanymi dla obszaru HR

·        inna praca biurowa wsparcie dla biura stacjonarnego.

Wymagania:

·        płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

·        znajomość Prawa Pracy (mile widziana znajomość zagadnień oddelegowań zagranicznych),

·        znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym/zaawansowanym i programów office jak i SAP,

·        wielozadaniowość, elastyczność, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie w wykonywane zadanie,

·        kreatywność oraz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie.

Co oferujemy:

·        atrakcyjne możliwości rozwoju w obszarze HR w międzynarodowym środowisku,

·        możliwość dostosowania miejsca oraz godzin pracy do prywatnych potrzeb,

·        pełne przeszkolenie z procesów HR-owych oraz wszystkich narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy,

·        możliwość nauczenia się i pracy z nowoczesnymi systemami HR-owymi (np. SAP),

·        Realne możliwości rozwoju i awansu (możliwość zmiany zespołu i nauczenia się nowych procesów HR-owych, opcja aplikowania na wszystkie rekrutacje wewnętrzne - np. stanowiska Team Leaderów),

·        pracę w modelu hybrydowym (z koniecznością pracy w biurze 1-2 dni w m-cu do dogadania),

·        możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce w trakcie pracy zdalnej,

·        elastyczny czas pracy (z koniecznością pracy 3-4 godziny w godzinach ustalonych dla całego zespołu, pozostałe godziny o dowolnej porze).

·        uczestniczenie w imprezach firmowych w Niemczech

Krótko o firmie:

Działamy na rynku niemiecko-polskim i obsługujemy ok. 20 klientów niemieckich, w tym wielu liderów w swoich branżach. Blue Energy to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy miejsca pracy dla najlepszych fachowców i specjalistów.

Wyślij do nas CV jeśli oferta pracy Cię interesuje na adres mailowy.

Lokalizacja

Sławno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sławno
ID: 918721471