2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Cieszyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent w dziele IT

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie, zajmująca się produkcją cięgien sterujących. Współpracujemy z zakładami takich marek jak: Kia czy Hyundai.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Asystent DS. iT

Obowiązki:

  • - zarządzanie systemami informatycznymi i sprzętem IT,

    - zarządzanie siecią LAN,

    - prowadzenie ewidencji infrastruktury informatycznej,

    - serwisowanie komputerów i urządzeń peryferyjnych,

    - dokonywanie zakupów urządzeń IT, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek,

    - rozwiązywanie problemów z zakresu IT (sprzęt, systemy, oprogramowanie, sieć LAN),

    - utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych,

    - zarządzanie bezpieczeństwem danych i systemów,

    - wsparcie pracowników w zakresie użytkowania systemów IT,

    - zarządzanie służbowymi telefonami komórkowymi (ewidencja, konfiguracja, serwisowanie),

    - system CCTV (ewidencja, konfiguracja, serwisowanie),

    - przygotowanie miesięcznych raportów,

    - realizację projektów prowadzonych w ramach działu IT,

    - zarządzanie flotą samochodów (serwisowanie, przeglądy techniczne, ubezpieczenia, karty paliwowe, wymiana opon).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne

    - znajomość systemów MS Windows

    - znajomość zagadnień związanych z budową i diagnostyką komputerów oraz urządzeń peryferyjnych

    - znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN,

    - znajomość programów pakietu MS Office,

    - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2),

    - prawo jazdy kat. B

    - komunikatywność, odpowiedzialność

    - dobra organizacja pracy

    - samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • prywatną opiekę medyczną

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail wpisując w temacie nazwę stanowiska lub dostarczając CV na naszą portiernię. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Daedong System Poland Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.” Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 911962895