2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Olszyna
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Olszyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Abriso Jiffy Zakład w Olszynie w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

 Specjalista ds. Jakości

 Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie codziennych zapisów z przeprowadzanych kontroli jakościowych w toku produkcji, dostaw i wysyłek,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami wewnętrznymi oraz reklamacjami zewnętrznymi,

  • wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz nadzór nad tymi działaniami,

  • wystawianie alertów jakościowych, szkolenie pracowników oraz weryfikacja ich przestrzegania,

  • wspieranie procesu przygotowania próbek dla klientów,

  • tworzenie raportów wewnętrznych

 Oferujemy:

  • stabilną pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dofinansowaną przez pracodawcę,

  • pakiet sportowy MultiSport - dopłata pracodawcy w wysokości 80%.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalista ds. Jakości w firmie produkcyjnej minimum 3 lata,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015, oraz PN-EN 45001:2018,

  • mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego PN-EN 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015, PN-EN ISO 45001:2018,

  • znajomość Excel w stopniu biegłym,

  • znajomość narzędzi i systemów jakościowych oraz zasad tworzenia procedur jakościowych i dokumentacji,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Lokalizacja

Olszyna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Olszyna
ID: 918180799