2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Złotoryja
Schneider Pojemniki Transportowe
Dodane Dzisiaj o 12:45

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotoryja

(K/M)

 Główne zadania:

  • Projektowanie, opracowywanie i nadzór nad dokumentacją SZJ

  • Wdrażanie zasad systemu zarządzania jakością w firmie

  • Nadzór wdrożenia oraz certyfikacji ISO 1090 w firmie

  • Nadzór nad dokumentacją bieżącą wynikającą z obowiązujących w organizacji norm

  • Koordynacja działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem SZJ

  • Doskonalenie procesu zarządzania jakością w firmie

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz analiza wskaźników ocen funkcjonowania SZJ

  • Prowadzenie regularnych szkoleń dla pracowników

  • Współpraca z firmami certyfikującymi

  • Współpraca z innymi działami w celu efektywnego wdrożenia oraz doskonalenia procesów i norm

  • Bieżąca kontrola jakości

 Oczekiwane kwalifikacje:

  • Znajomość norm ISO 9001, 3834, 1090

  • Znajomość procesów produkcyjnych z zakresu spawalnictwa i obróbki metali

  •   Znajomość narzędzi jakościowych

  •   Doświadczenie w udziale w audytach wewnętrznych

  •   Doświadczenie w doskonaleniu procedur i dokumentacji

  •   Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  •   Umiejętność pracy w zespole

  •   Umiejętność szybkiej reakcji na zmiany

  •   Kreatywność i dokładność w rozwiązywaniu problemów

  •   Uprawnienia do wykonywania badań nieniszczących VT1/2 - mile widziane

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER

  • bonus relokacyjny

  • program poleceń pracowniczych

  • ubezpieczenie grupowe

  • wyposażone, klimatyzowane miejsce pracy

Czy są Państwo zainteresowani? Jeśli tak, prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja'małpa'schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji do CV dołącz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k.

ul. Krzywoustego 39

59-500 Złotoryja

Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 860564761