2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Ustroń
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

USTRONIANKA Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym.

Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń, pow. cieszyński, woj. śląskie

OPIS STANOWISKA:

• Utrzymanie systemu zapewnienia bezpieczeństwa żywności HACCP, standardu IFS

• Nadzór nad prawidłową, zgodną ze standardami jakością produktu finalnego

• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej

• Weryfikacja dokumentacji produkcyjnej

• Opracowywanie specyfikacji dla klientów polskich i zagranicznych

• Prowadzenie badań laboratoryjnych i wykorzystywanie ich przy kontroli poszczególnych faz procesu technologicznego dla utrzymania właściwej jakości gotowych wyrobów.

• Współudział w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

• Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP

• Udział w procesie projektowania, wprowadzania nowych produktów oraz zmian technologicznych

• Ocena jakości i akceptacja nowych surowców do produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego: Technologia żywności, Towaroznawstwo lub pokrewne

  • Znajomość podstawowych zasad i wymagań higieny i bezpieczeństwa żywności (GHP, GMP, HACCP);

  • Znajomość wymagań IFS będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe WARTA

  • pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 910555619