2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Dąbrowa Chełmińska
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Dąbrowa Chełmińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • nadzór nad oceną jakościową kupowanych surowców świeżych

  • ocena jakościowa kupowanych półproduktów zamrożonych

  • weryfikacja specyfikacji na kupowane surowce oraz półprodukty

  • analiza wyników badań, trendów

  • zgłaszanie reklamacji do dostawców

  • nadzór nad produktem niezgodnym

  • nadzór nad kontrolą szkodników

  • udział w pracach zespołu HACCP

  • aktualizacja dokumentacji wymaganej przez standardy BRC i IFS

  • prowadzenie audytów wewnętrznych

  • współpraca z organami urzędowej kontroli żywności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane o specjalizacji: technologia żywności, biologia, biotechnologia i pokrewne

  • znajomość systemu HACCP, a także standardów BRC i IFS

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • umiejętność komunikacji w języku angielskim

  • obsługa pakietu MS Office

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zakładzie produkcyjnym (branża spożywcza) oraz znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dziecka, imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Chełmińska,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Chełmińska
ID: 911070043