2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Niemodlin
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie pomiarów produktu i wystawianie poświadczenia,

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Wykonywanie badań nieniszczących

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość narzędzi jakościowych: Control Plan, MSA, SPC

  • Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Analiza raportów pomiarowych

  • Znajomość MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w badaniach niszczących (ZWICK)

  • i nieniszczących (WT, PT/Makro)

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • mile widziane uprawnienia WT 1 lub VT 2

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów:  Pakiet medyczny PZU, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki j. obcych, możliwość dofinansowania studiów, bogaty pakiet szkoleń, program poleceń pracowniczych, bezpłatne porady prawne, premia za wnioski racjonalizatorskie, imprezy integracyjne, premie świąteczne, karta Sportową, możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 911005082