2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Żdżarów
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Żdżarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Oreco sp. z o.o., jeden z liderów w dystrybucji artykułów spożywczych dla sklepów i gastronomii, poszukuje ambitnej i energicznej osoby na stanowisko Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością. Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów, dbającym o wysoką jakość oferowanych usług. Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w ekscytującej branży!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

·         Nadzór i kontrola nad wdrożonymi systemami jakości

·         Administrowanie dokumentacją systemową

·         Nadzór i kontrola wdrażania procedur wewnętrznych

·         Reprezentowanie firmy w kontaktach z jednostkami nadzorującymi i certyfikującymi

·         Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych związanych z zarządzaniem jakością

·         Analiza i opiniowanie specyfikacji jakościowej dystrybuowanych produktów.

·         Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

·         Prowadzenie rejestru reklamacji

·         Zgłaszanie reklamacji producentom

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomość systemów zarządzania jakością w szczególności HACCP

·         Znajomość zasad znakowania produktów spożywczych

·         Umiejętność opracowywania i wdrażania procedur kontroli jakości

·         Znajomość technik przeprowadzania audytów wewnętrznych i zewnętrznych

·         Asertywność

·         Zaangażowanie i komunikatywność

·         Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

·         Dużą samodzielność działania

·         Dodatkowe benefity socjalne

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Żdżarów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żdżarów
ID: 912974512