2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
Magda
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości - Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o.

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Dobre Miasto ok. 20 km od Olsztyna

W związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych szukamy otwartych i pełnych entuzjazmu kandydatów do naszego zespołu.

 Dołącz do nas jeśli:

  • szukasz firmy, w której możesz pracować na równych i uczciwych warunkach

  • chcesz być częścią zespołu, na który możesz liczyć w każdych okolicznościach

  • chcesz się rozwijać i mieć realne szanse awansu

  • lubisz wyzwania i chcesz aby praca była jednocześnie pasją

Twoje obowiązki:

  • nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością

  • aktualizacja procedur, instrukcji, specyfikacji wyrobów, surowców i opakowań

  • rozpatrywanie reklamacji konsumenckich

  • planowanie i realizowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących oraz weryfikacja ich efektywności

  • udział w audytach certyfikacyjnych oraz okresowych, wewnętrznych i zewnętrznych kontrolach

  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur panujących w strefie produkcyjno-magazynowej

  • weryfikacja poprawności znakowania produktów

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych personelu produkcyjnego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie jakością lub pokrewne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • praktyczna znajomość norm i systemów IFS oraz GMP, GHP, HACCP, ISO 22000 (doświadczenie w opracowywaniu procedur i przygotowywaniu dokumentacji)- dodatkowy atut

  • znajomość prawa w zakresie produkcji żywności i znakowania środków spożywczych

  • mile widziane szkolenia i uprawnienia w zakresie audytowania dostawców oraz prowadzenia audytów wewnętrznych

  • znajomość pakietu MS Office

  • nastawienie na długoletnią współpracę

  • komunikatywność, sumienność, kreatywność, samodzielność

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami

  • możliwość finansowania kursów i szkoleń niezbędnych do rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 847163240