2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Podlaskie
  6. Kontrola jakości - Siemiatycze
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości Polser Sp. z o.o.

Lokalizacja

Siemiatycze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji.  Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Nr ref. SJ/2024

(miejsce pracy: Siemiatycze)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      uczestniczenie w utrzymaniu i doskonaleniu systemów jakości i bezpieczeństwa żywności zgodnie z polityką jakości;

·      przygotowywanie raportów i monitorowanie wskaźników jakości oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej;

·      proponowanie optymalnych rozwiązań technologicznych i recepturowych;

·      weryfikacja nowych opakowań pod kątem zgodności z prawem;

·      przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemowych, audytów higieny, audytów dostawców;

·      prowadzenie szkoleń z zakresu GHP, GMP, systemów jakości i bezpieczeństwa żywności, analiz sensorycznych;

·      uczestniczenie w procesie analizy informacji od klientów i konsumentów na temat jakości produktów firmy.

NASZE OCZEKIWANIA:

·      wykształcenie wyższe w zakresie technologii mleczarskiej, technologii żywności, biotechnologii, mikrobiologii;

·      znajomość zasad HACCP;

·      znajomość systemów jakości BRC, IFS, FSSC 22000;

·      znajomość zasad audytowania;

·      znajomość obsługi pakietu Microsoft Office;

·      znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie min. B2.

ATUTEM BĘDZIE:

·      wykształcenie ze specjalizacją z zakresu jakości i bezpieczeństwa żywności;

·      doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w branży mleczarskiej.

OFERUJEMY:

•  atrakcyjne warunki zatrudnienia;

•  ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;

•  szkolenia zawodowe;

•  pakiet benefitów;

•  możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Siemiatycze,

Podlaskie

Podlaskie, Siemiatycze
ID: 909172638