2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Pszczyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości/ tester/ testerka (produkty Apple)

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy jednym z liderów rynku recommerce w Polsce, specjalizującym się w profesjonalnym serwisie i sprzedaży odnowionych sprzętów elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów marki Apple.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. jakości (testera urządzeń GSM)

Twoje zadania:

  • Testowanie sprzętów elektronicznych pod względem technicznym,

  • Ocena stanu wizualnego,

  • Konfiguracja sprzętu dla użytkowników,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

Czego oczekujemy:

  • Ogólnej znajomości zasady działania telefonów komórkowych, głównie marki Apple,

  • Skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Chęci uczenia się,

  • Umiejętności szybkiej i efektywnej pracy,

  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz punktualności,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w branży nowych technologii,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Rozwój swoich kompetencji, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Zniżki na zakup produktów i usług,

  • Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w strukturach firmy,

  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole..

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV

W treści prosimy o wpisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 908941341