2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Dulowa
Dodane 23 kwietnia 2024

SPECJALISTA ds. JAKOŚCI - Ubojnia Drobiu

Lokalizacja

Dulowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości,

  • Nadzorowanie dokumentacji związanej z utrzymaniem jakości,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych, inspekcji, audytów dostawców,

  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,

  • Uczestniczenie w kontrolach urzędowych oraz audytach klientów.

WYMAGANIA

  • Znajomość HACCP oraz wymagań standardów zarządzania jakością BRCGS,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Kompetencje do przeprowadzania audytów wewnętrznych oraz dostawców,

  • Mile widziane doświadczenie minimum roczne,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią / bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwem lub pokrewne.

OFERUJEMY

  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Dulowa,

Małopolskie

Małopolskie, Dulowa
ID: 877735487