2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Tarnobrzeg
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO

  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych

  • koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem

  • obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą, m.in. Belgia, Holandia, Dania

  • ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym

  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji zgłoszeniowych ZUS

  • prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów

  • sprawdzanie i rozliczanie czasu pracy

  • obsługa PPK w zakresie zgłaszania i rezygnacji

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

  • wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby pracowników oraz kadry kierowniczej,

  • archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,

  • współpraca z zespołem rekrutacji i płac

Nasze oczekiwania:

  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, ekonomia

  • bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • znajomość przepisów i procedur oraz doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców, również spoza UE oraz legalizacji ich pobytu i pracy - mile

  • bardzo dobra znajomości MS Office (w szczególności MS Excel) i programu kadrowo-płacowego Symfonia, Optima lub R2Płatnik

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • dokładność, terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • inicjatywa i poszukiwanie usprawnień

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 902094992