2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Nowa Dęba
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja

Nowa Dęba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię osobę na stanowisko SPECJALISTA ds. KADR

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją personalną (przygotowywanie umów, porozumień zmieniających, świadectw pracy) i aktywnym prowadzeniem akt pracowniczych zgodnie z zakresem prawa pracy,

  • Obsługa programu AGA oraz PŁATNIK (naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i świadczeń oraz weryfikacja prawidłowości ich naliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków.)

  • Sporządzanie list płac,

  • Sporządzanie sprawozdań w zakresie spraw personalnych i płacowych do Urzędu Statystycznego.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, (samodzielne stanowisko),

  • Mile widziana znajomość programu PŁATNIK oraz AGA,

  • Znajomość przepisów z zakresu zatrudnienia cudzoziemców,

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy.

Cv można wysyłać za pośrednictwem portalu OLX lub kadry(małpa)elitelas.pl

Kontakt: 15 812 15 21 do godziny 15.00.

Praca w miejscowości Durdy.

Lokalizacja

Nowa Dęba,

Podkarpackie

Podkarpackie, Nowa Dęba
ID: 912394446