2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Solec Kujawski
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków:

·       realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami,

·       prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO

·       obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą,

·       sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i oddelegowania, np. zgłoszenie do ZUS, wstępowanie o A1 , rozliczanie kosztów leczenia za granicą,

·       ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,

·       prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów,

·       bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,

·       wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr,

·       przeprowadzanie procesów rekrutacji pracowników,

·       sporządzanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

·       przygotowywanie danych, udział w audytach i kontrolach wewnętrznych oraz zewnętrznych z obszaru kadr,

·       reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy , organami kontroli i urzędami.

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi)

·       minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników,

·       praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego, PPK , zatrudniania cudzoziemców i osób niepełnosprawnych,

·       doświadczenie w pracy w firmie wysyłających pracowników za granicę ( oddelegowanie),

·       znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego OPTIMA,

·       bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) ,

·       dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność,

·       praktyczna  znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,

·       prywatną opiekę medyczną w LUXMED,

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,

·       elastyczny czas pracy,

·       dofinansowanie do karty multisport

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 914657914