2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Lubsko
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i księgowości

Lokalizacja

Lubsko

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Jasieniu - Biuro Usług Finansowych Profit

zatrudni specjalistę d.s. kadr. i księgowości.

Oferta dotyczy zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub B2B,

w biurze przy obsłudze księgowej i kadrowej mikro i małych firm - nie dotyczy pracy

zdalnej.

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym, podatkowym i rachunkowym

  • Księgowanie dokumentów

  • Sporządzanie list płac

  • Rozliczenia z ZUS i PFRON

  • Prowadzenie akt osobowych

Wymagania:

  • Wiedza poparta umiejętnościami w zakresie prowadzenia księgowości uproszczonej

  • Znajomość rozliczeń podatkowych jako dodatkowy atut

  • Biegłość w pracy z komputerem, w szczególności umiejętność obsługi programu Płatnik, rozliczeń z PFRON, umiejętność pracy w systemie Symfonia jako dodatkowy atut

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Preferowane Osoby z minimum 2 - letnim doświadczeniem w pracy w Biurze Rachunkowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wiedzy, jak i skłonności do jej zdobywania

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Przyjazną atmosferę pracy

Uwaga :

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Usług Finansowych Profit w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Lubsko,

Lubuskie

Lubuskie, Lubsko
ID: 571849001