2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac 1/2 etat Biuro rachunkowe praca hybdrydowa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • Konsultacja bieżących problemów kadrowo-płacowych z Klientami

  • Wprowadzanie i monitorowanie informacji pracowniczych w systemie kadrowym

  • Sporządzanie raportów rozliczeniowych dla ZUS, GUS i PFRON, PPK

  • Sporządzanie listy płac ( naliczanie wynagrodzenia, zasiłki chorobowe, opiekuńcze i inne potrącenia)

  • rozliczanie umów cywilno-prawnych, naliczanie zobowiązań podatkowych

  • sporządzanie deklaracji ZUS DRA dla jednoosobowych działalnościach gospodarczych

    Wymagania pracodawcy

    • Dobra znajomość zagadnień kadrowo - płacowych, oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego

    • Doświadczenie w biurze rachunkowym - min 1-2 lata

    • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Optima

    • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej

    • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

    • Budowanie relacji z pracownikami i klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Praca w trybie hybrydowym na 1/2 etatu, z możliwością całego etatu. Nasze biuro mieści się na Górnym Mokotowie blisko metra Racławicka i tramwaju.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919585970