2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Sadków Szlachecki
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Sadków Szlachecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa producentów owoców Fruit Family zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej,

- przygotowanie umów o pracę,

- prowadzenie dokumentacji personalnej zatrudnionych pracowników

- naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia,

- ewidencja i kontrola terminów badań lekarskich: kierowanie pracowników na badania medycyny pracy oraz kontrolowanie ważności tych badań,

- rozliczanie umów cywilnoprawnych

- realizacja zgłoszeń pracowników do ZUS,

- współpraca z innymi działami firmy,

- bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych i wdrażanie zmian.

Nasze wymagania:

- doświadczenie na powyższym stanowisku,

- skrupulatność i dokładność w czasie wykonywania codziennych obowiązków.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Sadków Szlachecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sadków Szlachecki
ID: 918950556