2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Ochota
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma IFServices Sp. z o.o. oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe oraz rozwiązania z zakresu doradztwa biznesowego dla klientów polskich i zagranicznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. kadr i płac (1/2 etatu)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla wybranych klientów IFServices,
  • kalkulacja wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz zasiłków,
  • administrowanie dokumentacją płacową, rozliczeniową i zajęć komorniczych oraz odpowiednia archiwizacja tych dokumentów,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT,
  • bieżąca współpraca z ZUS, US, GUS,
  • terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS - program Płatnik,
  • sporządzanie raportów kadrowo – płacowych,
  • udzielanie informacji i odpowiedzi na zapytania pracowników,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dokładność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,
  • praktyczna i ogólna znajomość prawa pracy i przepisów ZUS,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • umiejętność współpracy w grupie i komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu z możliwością zwiększenia etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet medyczny Medicover,
  • szkolenia z zakresu kadr i płac oraz wdrożenie do pracy,
  • kameralne biuro przy parku,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 681274668