2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podlaskie
  6. Kadry i płace - Rajgród
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rajgród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania :

  • 1.     Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych :

  • - zusy, pity, listy płac, akta osobowe ,urlopy, listy obecności,

  • - rozliczanie kierowców wg ewidencji czasu pracy

  • - zatrudnianie i rozliczanie cudzoziemców ( z Białorusi przeważnie)

  • - księgowanie list płac

  • 2. Pfron

  • 3. Bdo , deklaracja od śr. transportowych

  • 4. Statystyka ( Z-06,Z-05,Z-10 , Z-12  itd..)

  • 5. Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • 6. Prowadzenie ubezpieczenia grupowego Compensa

  • 7. Współpraca z księgowością oraz innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku, znajomość przepisów w zatrudnianiu cudzoziemców

  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

  • Praktyczna znajomość zasad ewidencji i rozliczana czasu pracy

  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych Wf-gang

  • Mile widziana znajomość programu księgowego WF-fakir

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i samodzielność

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy  95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez P.P.H.U Jędruś Andrzej Mikulski w spadku, 19-206 Rajgród, ul. Rajgrodzik 19 w związku z jego ogłoszeniem w serwisie internetowym olx.

Lokalizacja

Rajgród,

Podlaskie

Podlaskie, Rajgród
ID: 818860922