2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Słupsk
Dodane 30 kwietnia 2024

specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

6 565 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem specjalizujące się w produkcji zbiorników stalowych, zatrudni pracownika na stanowisko – specjalista ds. kadr i płac.

Oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (np. ekonomiczne, administracyjne itp.),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, biegła znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, opodatkowania od osób fizycznych oraz zagadnień płacowych, administracji kadrowej i wszelkich przepisów obowiązujących w tym zakresie,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,

  • znajomość programu PŁATNIK,

  • gotowość i chęci do pracy,

  • sumienność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy.

 Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę jednozmianową w godz. 6.00-16.00 (poniedziałek-czwartek).

 Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa dokumentacji pracowniczej,

  • prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych,

  • sporządzanie dokumentacji ZUS,

  • kontakt z instytucjami i urzędami, tj. GUS, ZUS, Urząd Skarbowy, Urząd Pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 59 846 31 40.

Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w miejscowości Komnino, ok. 18 km od Słupska.

 Administratorem danych osobowych ujawnionych w toku rekrutacji jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowe "KOMNINO" Sp. z o.o. w Komninie. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Dane nie będą przekazywane do innych państw ani do organizacji międzynarodowych. Kandydat posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz żądania usunięcia.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 866966001