2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Zielona Góra
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds kadr i płac

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Jedno z największych biur rachunkowych, ogólnopolski dostawca nowoczesnych usług księgowych, w związku z ciągłym rozwojem powiększa swój zespół! Obecnie poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.)

  • rozliczenia PIT, ZUS,

  • ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników,

  • monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisów podatkowych,

  • wsparcie klientów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr i płac,

  • kontakt z klientem oraz reprezentacja klienta w sprawach z zakresu prowadzonych rozliczeń przed ZUS, US, PIP i in.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • praktyczne doświadczenie pozwalające na wykonywanie ww. zadań,

  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,

  • dobra znajomość pakietu MS Office i Płatnik,

  • dokładność, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy,

  • umiejętność efektywnego działania w zespole,

  • rzetelność, elastyczność i zaangażowanie,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy - w zespole oraz w ramach obsługi klientów,

  • nastawienie na rozwój i świadomość konieczności ciągłego doskonalenia zawodowego.

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania,

  • nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej,

  • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą,

  • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery.

Jeśli zaangażowanie i potrzeba rozwoju to Twoje cechy - zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Zapraszamy do współpracy!

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontak [at] biuropetra.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 849789813