2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Koszalin
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

·         Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników, w tym: sprawy formalne związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, zmiana warunków umów,

·         Samodzielne sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, rozliczanie umów cywilnoprawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników,

·         Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

·         Koordynowanie prac związanych z zatrudnianiem obcokrajowców,

·         Śledzenie zmian w przepisach prawa,

·         Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych,

·         Monitorowanie poprawności naliczeń wynagrodzeń oraz rozliczeń z ZUS i US,

·         Obsługa bieżących spraw pracowniczych.

·         Wykonywanie bieżących spraw administracyjnych

Wymagania:

·         Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe administracyjne lub ekonomiczne,

·         Biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych i wynagrodzeń,

·         Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji (zwłaszcza MS Excel),

·         Praktyczna znajomość programu Płatnik,

·         Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania i księgowania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,

·         Mile widziana znajomość systemu OPTIMA, R2 płatnik,

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego,

·         Zdolność analitycznego myślenia,

·         Umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

·         umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu lub 1/2 etatu,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         miłą, przyjazną atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2019 poz. 1781)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna  z siedzibą w Koszalinie przy ul. Wojska Polskiego 24-26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 876854146