2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Izabela
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr, płac i administracji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • doraźne prowadzenie działań kadrowo-płacowych (gdy zachoruje nasza kadrowa liczymy, że godnie zastąpisz jej obowiązki :)

  • wprowadzanie faktur do programu

  • weryfikowanie stawek VAT na fakturach

  • przyjmowanie wpłat od klientów

  • weryfikowanie płatności pobraniowych i z kredytem kupieckim

  • wypłacanie pieniędzy dla klientów z tyt. zwrotów/reklamacji

  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnątrzfirmowe

  • składanie zamówień na potrzeby magazynu lub biura + kontrola nad fakturami do tych zamówień

  • kontakt z księgowością - wyjaśnianie przelewów + odszukiwanie dokumentów

  • tworzenie kosztorysów

  • wsparcie w projektach prowadzonych przez spółkę

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami/ księgowością.

  • Możliwość pochwalenia się praktyczną wiedzą z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętności stosowania przepisów podatkowych (PIT, CIT i VAT, w tym w obrocie międzynarodowym)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)

  • Szukamy osoby precyzyjnej w swoim działaniu jak w szwajcarski zegarek

  • Terminowe wykonywanie zadań

  • Cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność oraz komunikatywność

  • Zdolność analitycznego myślenia jest Twoją mocną stroną

Mile widziane:

  • Studia wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz RODO

To oferujemy

  • Forma umowy: Umowa o pracę. Na początku oferujemy umowę na okres próbny. Następnie, jeśli nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy Ci umowę na czas określony na okres 6 lub 12 miesięcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:00 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Pracujesz na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • Samodzielne stanowisko i doskonałą współpracę z naszą kadrową

  • Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań (będziesz pracować na 2 monitorach jednocześnie co znacznie ułatwi Ci pracę)

  • Duży bezpłatny parking dla pracowników

  • Coroczną imprezę integracyjną oraz świętowanie Twoich urodzin

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym oraz pyszną, świeżą kawę ;)

Miejsce pracy - jesteśmy tutaj: tiny.pl/9vjrz - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

Jeszcze kilka słów o nas

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz kilka

zdań o sobie i o tym, dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RBR Sp. z o.o., ul. Skośna 11b, 21-040 Świdnik jako Administratora danych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą przetwarzania Państwa danych będą przede wszystkim: (i) w przypadku ubiegania się o umowę o pracę - obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c),a) RODO), (II) w przypadku gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna - podjęcie działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b),a) RODO). Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją wobec przetwarzania Państwa danych, w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Klauzuli informacyjnej dostępnej na naszej stronie www.gruparbr.pl/rodo-uopiuc-p/

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 897990437