2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Lubelskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Józefów
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Józefów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej dotyczącej nawiązania/trwania/zakończenia stosunku pracy i umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie akt pracowniczych w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,

  • monitorowanie ewidencji czasu pracy,

  • nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich i szkoleń bhp, itp

  • rozliczanie wynagrodzeń oraz wynagrodzeń z tytułu umów,

  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, , PFRON, itp,

  • przygotowywanie informacji rocznych oraz deklaracji PIT,

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów

  • weryfikacja i kontrola dokumentów kadrowych,

  • wykonywanie bieżących zadań w dziale kadr,

  • archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy min.1 rok na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców,

  • znajomość programów, mile widziana znajomość programu: symfonia

  • dokładność i terminowość w pracy,

  • pozytywne nastawienie na współpracę i budowanie relacji w Zespole,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne wdrożenie do pracy oraz merytoryczne wsparcie Zespołu,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie oparte na zasadach partnerstwa i dobrej współpracy,

  • praca w stałych godzinach pracy,

Lokalizacja

Józefów,

Lubelskie

Lubelskie, Józefów
ID: 898655421