2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Mokotów
Polenergia Fotowoltaika
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników i zleceniobiorców,

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców,

  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi,

  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, US, PPK, PFRON,

  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności,

  • Monitorowanie ważności umów, szkoleń BHP, badań lekarskich,

  • Obsługa benefitów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac i szeroko pojętego "twardego" HR-u (ok. 1 rok),

  • Znajomość przepisów prawa pracy,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz znajomość programów kadrowo-płacowych (np. Enova, Symfonia, Płatnik).

  • Samodzielność w działaniu, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy

  • Zniżki na usługi firmowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910292439