2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Sarnów
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds kadr i płac

Lokalizacja

Sarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

GRUPA MULARSKI S.A

zatrudni osobę na stanowisku:

SPECJALISTA DS KADR I PŁAC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- samodzielne prowadzenie obsługi kadrowej, przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno- prawnych, aneksów porozumień zmieniających, świadectw pracy i innych dokumentów regulujących zatrudnienie, prowadzenie akt osobowych

- koordynacja i realizacja działań zawiązanych z prowadzeniem spraw pracowniczych

- samodzielne prowadzenie obsługi płacowej, sporządzanie list płac, rozliczanie ewidencji czasu pracy, absencji urlopowych, naliczanie zasiłków, rozliczanie umów   cywilno-prawnych

- przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu

- przygotowywanie zaświadczeń oraz deklaracji ZUS Z-3, RP-7, Np-7

- raportowanie danych do PFRON

- współpraca zespołowa przy bieżących zadaniach z kierownikami poszczególnych działów

- kontakt z instytucjami zewnętrznymi

WYMAGANIA

- szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, zaangażowanej, wytrwale dążącej do celu

- wykształcenie wyższe- kierunkowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń   społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o PPK

- mile widziana obsługa programu COMARCH OPTIMA

- znajomość obsługi programu Płatnik

- mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców

- umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i terminowość realizacji zadań

OFERUJEMY

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w świetnym zespole profesjonalistów

- ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sarnów,

Śląskie

Śląskie, Sarnów
ID: 910545314