2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Toruń
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mój klient to zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinach: kadr, płac, księgowości i nadzoru finansowego. To toruńska spółka o uznanej renomie na rynku i wyjątkowej kulturze organizacyjnej, uporządkowanych procesach, oferującej stabilne zatrudnienie.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie w budżecie od 5500 – 7000 brutto zależne od wiedzy i posiadanego doświadczenia,

  • pracę z zespołem ekspertów w dziedzinie kadr i księgowości,

  • możliwość rozwoju kompetencji w swoim obszarze pracy,

  • wdrożenie i wsparcie w trakcie zatrudnienia,

  • obsługę od 130 do 200 pracowników,

Nasza oferta nas wyróżnia:

  • stały portfel klientów (średnie i duże firmy) do obsługi,

  • możliwość budowania doświadczenia i rozwijania swoich kompetencji,

  • komfortowe biuro i wysoka kultura pracy,

  • świetna lokalizacja (ul. Grudziądzka],

Zakres zadań:

  • obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy oraz współpracy podstawie umów cywilnoprawnych i o świadczenie usług,

  • uzupełnianie i aktualizacja danych pracowniczych oraz kadrowo-płacowych w programie Optima,

  • bieżąca aktualizacja danych w systemie – ewidencjonowanie  nieobecności i zwolnień lekarskich oraz przekazywanie danych klientom,

  • monitorowanie i koordynowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • realizacja zgłoszeń pracowników do ZUS za pośrednictwem systemu Płatnik, a także sporządzanie deklaracji korygujących,

  • przygotowanie list płac, naliczenie wynagrodzeń dla zatrudnionych pracowników na podstawie UOP oraz dla UCP,

  • dokonywanie potrąceń na listach płac zgodnie z otrzymanymi dokumentami (alimentacyjne, komornicze, mieszkaniowe, kary umowne, pozostałe regulaminowe, itp.),

  • realizacja korekt zgłoszeń do ZUS,

  • sporządzanie deklaracji PIT 4R, ZUS, PFRON, PPK (wybranych),

Szukamy osoby, która posiada:

  • min. 3-4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobrą znajomość przepisów Prawa Pracy, ZUS, PFRON,

  • praktyczną umiejętność naliczania wynagrodzeń i znajomość zagadnień kadrowo - płacowych,

  • umiejętność obsługi programu Płatnik,

Mile widziane:

  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenia w pracy w biurze księgowym lub APT.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910899234