2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Prądnik Biały
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz umowy o pracę;
  • Przygotowywanie list płac dotyczących: odpraw rentowych i emerytalnych, ekwiwalentów za urlopy itp.;
  • Obliczanie wynagrodzeń chorobowych, zasiłków chorobowych i opiekuńczych, itp.;
  • Dokonywanie potrąceń na listach płac zgodnie z otrzymanymi dokumentami (alimentacyjne, komornicze itp.);
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, zgłoszeń z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, w programie „Płatnik”;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-4R, PIT-11;
  • Sporządzanie deklaracji PPK, PPE
  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych.
  • Prowadzenie procesów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy (sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, aneksów, porozumień, świadectw pracy itp.);
  • Monitorowanie terminów (umowy, badania lekarskie, szkolenia, uprawnienia, inne);
  • Ewidencja i rozliczenie czasu pracy pod względem zgodności z KP;
  • Prowadzenie uprawnień urlopowych, plany urlopowe, kontrola wykorzystania;
  • Obsługa zwolnień lekarskich
  • Monitorowanie zmian w przepisanych prawa pracy i prawa podatkowego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min 3 lata w naliczaniu płac - warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz aktualnych przepisów;
  • Znajomość MS Office, bardzo dobra Excel;
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova
  • Wysoki poziom umiejętności współpracy, komunikacji, analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość doskonalenia umiejętności na samodzielnym stanowisku
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, fit sport, pracowniczy program Emerytalny)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 911882160