2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Słupsk
Perla Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą  jakość oferowanych wyrobów.

Obecnie do naszego zespołu kadrowego poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zakres zadań:

  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

  • Przygotowywanie aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac

  • Rozliczanie czasu pracy zgodnie z przepisami prawa

  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich

  • Kontrola badań lekarskich (wstępnych i okresowych)

  • Obsługa zajęć komorniczych, potrąceń alimentacyjnych

  • Prowadzenie teczek akt osobowych pracowników

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Rozliczanie deklaracji ZUS, PEFRON, PIT, GUS, PPK

  • Współpraca z PIP, ZUS, GUS, US, PEFRON, instytucją PPK

  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 250 pracowników

  • Samodzielność w naliczaniu płac, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych

  • Wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego

  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych tj.: Comarch Optima

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widziane

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pełne wdrożenie w zakres zadań i obowiązków

  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie koleżanek

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Świadczenia świąteczne z ZFŚS

  • Zniżka na korzystanie z kortów tenisowych

Więcej o nas na www.pelnadobra.pl

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 911902754