2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Leszno
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Smart Solutions to międzynarodowy dostawca usług HR. Nasze biura znajdują się w Polsce, Czechach, Kazachstanie, Uzbekistanie, Kirgistanie i Azerbejdżanie, a główna siedziba mieści się w Kijowie. Projekty, którymi się zajmujemy, nie mają granic. Przez 14 lat zbudowaliśmy rozpoznawalną i odnoszącą sukcesy markę w społeczności HR.

Poszukujemy dla naszego klienta na terenie Leszna (Wielkopolskie) osoby z doświadczeniem kadrowo-płacowym. Nie zwlekaj, ta oferta jest uszyta pod Ciebie!

Zakres zadań:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników firmy produkcyjnej

  • Sporządzanie umów o pracę, aneksów oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów pracowniczych

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz wdrażanie ich w praktyce firmowej

  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, PFRON, US, PPK

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – preferowana firma o profilu produkcyjnym

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik

  • Skrupulatność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zapraszamy do kontaktu - zarówno telefonicznego, mailowego jak i bezpośrednio przez portal OLX!

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 912914837