2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubelskie
  6. Kadry i płace - Lublin
Izabela
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac/ Księgowy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań kadrowo-płacowych

  • wprowadzanie faktur do programu

  • weryfikowanie stawek VAT na fakturach

  • przyjmowanie wpłat od klientów

  • weryfikowanie płatności pobraniowych i z kredytem kupieckim

  • wypłacanie pieniędzy dla klientów z tyt. zwrotów/reklamacji

  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnątrzfirmowe

  • składanie zamówień na potrzeby magazynu lub biura + kontrola nad fakturami do tych zamówień

  • kontakt z księgowością - wyjaśnianie przelewów + odszukiwanie dokumentów

  • tworzenie kosztorysów

  • wsparcie w projektach prowadzonych przez spółkę

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami/ księgowością.

  • Możliwość pochwalenia się praktyczną wiedzą z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętności stosowania przepisów podatkowych (PIT, CIT i VAT, w tym w obrocie międzynarodowym)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)

  • Szukamy osoby precyzyjnej w swoim działaniu jak w szwajcarski zegarek

  • Terminowe wykonywanie zadań

  • Cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność oraz komunikatywność

  • Zdolność analitycznego myślenia jest Twoją mocną stroną

Mile widziane:

  • Studia wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz RODO

  • Doświadczenie przy projektach UE, tworzeniu kosztorysów i prognoz finansowych

To oferujemy

  • Forma umowy: Umowa o pracę. Na początku oferujemy umowę na okres próbny. Następnie, jeśli nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy Ci umowę na czas określony na okres 6 lub 12 miesięcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:00 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Pracujesz na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • Samodzielne stanowisko i doskonałą współpracę z naszą kadrową

  • Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań (będziesz pracować na 2 monitorach jednocześnie co znacznie ułatwi Ci pracę)

  • Duży bezpłatny parking dla pracowników

  • Coroczną imprezę integracyjną oraz świętowanie Twoich urodzin

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym oraz pyszną, świeżą kawę ;)

Miejsce pracy - jesteśmy tutaj: tiny.pl/9vjrz - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

Jeszcze kilka słów o nas

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz kilka

zdań o sobie i o tym, dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913916685