2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Kalisz
CAR NET
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CAR NET Polska to rozbudowana sieć wypożyczalni, która od ponad 20 lat buduje pozytywne doświadczenia z najmu pojazdów wśród Klientów.

Firma obecnie posiada ponad 35 oddziałów, zlokalizowanych w 29 największym aglomeracjach Polski. Nasze biura znaleźć można również na 6 kluczowych polskich lotniskach.

W trosce o najwyższą jakość naszych usług nasz Dział Obsługi Klienta dostępny jest przez całą dobę, także w święta. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje ponad 3000 samochodów nie starszych niż rok o ponadstandardowym wyposażeniu, w tym auta osobowe, pojazdy marek Premium, vany, busy oraz auta dostawcze o różnej ładowności.

Po dziś dzień z powodzeniem realizujemy misję, jaką zapewnienie komfortu i prestiżu Klientom CAR NET Polska.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy B2B, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa, urlopy, zwolnienia, badania lekarskie).

  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych np. PIT-11, PIT-4R oraz wszelkich innych związanych z obsługa kadrowo-płacową,

  • Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego,

  • Ścisła współpraca z pracownikami działu finansowo-księgowego oraz innymi działami firmy,

  • Rejestracja danych w systemie Comarch HRM oraz monitorowanie poprawności wprowadzonych danych,

  • Przygotowywanie miesięcznych lub rocznych deklaracji w ZUS, PFRON, GUS.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,

  • Skrupulatność i dokładność, rzetelne podejście do pracy z dokumentacją,

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, w tym: przepisów o czasie pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PPK,

  • Praktyczna obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Płatnik,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Comarch Optima

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,

  • Wsparcie kancelarii prawnej,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport i Multilife,

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.

KLAUZULA INFORMACYJNA CAR NET POLSKA SP. Z O.O. DLA KANDYDATÓW W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako „RODO” chcielibyśmy przekazać Ci kilka informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych. „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka CAR NET Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu (62-800) przy ul. Podmiejskiej 4 („Car Net”). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do Car Net danych osobowych w zakresie szerszym niż określone w art. 221 Kodeksu pracy (w przypadku, gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę) lub w zakresie szerszym niż wymagany przepisami prawa lub niż wymagany przez Car Net w treści ogłoszenia o pracę (w przypadku, gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna) stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Car Net w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności : carnet.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914374780