2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Bytów
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Bytów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma PowerGift w Bytowie, zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników,

  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu,

  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń i świadectw pracy,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON.

  • obsługa sp. z o.o. i sp. z o.o. komandytowej

WYMAGANIA:

  • min. dwuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • biegła obsługa komputera,

  • dokładność i rzetelność.

PRACA STACJONARNA W SIEDZIBIE FIRMY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Bytów,

Pomorskie

Pomorskie, Bytów
ID: 915413274