2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Warmińsko-mazurskie
  6. Kadry i płace - Ostróda
Dodane 24 kwietnia 2024

specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista ds. kadr i płac

miejsce pracy: Ostróda

 Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac

  • wykształcenie średnie

  • znajomość przepisów Prawa Pracy, ZUS

  • znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office, Płatnik

  • samodzielność i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, staranność i terminowość

  • mile widziana znajomość i umiejętność pracy w programie Enova

 Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy (mile widziane doświadczenie w różnych systemach czasu pracy)

  • sporządzanie list  płac

  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, GUS i PFRON

  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • przygotowanie umów o pracę, porozumień, świadectw pracy

  • obsługa umów cywilnoprawnych

  • bieżące doradztwo w sprawach personalnych

  • wsparcie raportowe i analityczne

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazne środowisko pracy

  • dodatkowe benefity finansowane przez pracodawcę:

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie grupowe

    • karta sportowa

    • lunchy (2 firmy cateringowe do wyboru)

Dołącz do zespołu INTAX EXPERT i rozwijaj swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku rachunkowym. Czekamy tu na Ciebie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 909199761