2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Zabrze
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac - branża motoryzacyjna - Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Zabrze

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Zabrzu, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Przygotowywanie umów dla pracowników, tworzenie dokumentów zgłoszeniowych,

  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń,

  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji pracowniczej,

  • Kontrola badań lekarskich pracowników,

  • Kompletowanie akt osobowych,

  • Obsługa programu Enova.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,

  • Praktyczna umiejętność sporządzania listy płac i naliczania wynagrodzeń,

  • Doświadczenie w obsłudze programu Enova,

  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów prawa pracy,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność,

  • Dokładność, sumienność.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912155673