2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
LAV GORC
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac (Księgowa - Kadrowa)

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy poszukuje doświadczonej księgowo - kadrowej, która dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę spraw związanych z księgowością oraz kadrą i płacami.

Obowiązki:

- Prowadzenie pełnej księgowości firmy

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych i rozliczeń ZUS

- Obsługa spraw kadrowych, w tym przygotowywanie umów o pracę, dokumentów kadrowych, prowadzenie akt osobowych pracowników

- Rozliczanie wynagrodzeń, naliczanie składek i podatków

- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędy skarbowe, ZUS itp.)

- Znajomość przepisów z zakresu zatrudnienia cudzoziemców

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość przepisów z zakresu księgowości i prawa pracy

- Umiejętność obsługi programów księgowych i kadrowo-płacowych

- Sumienność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

- Wykształcenie wyższe o kierunku finanse lub księgowość

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli jesteś osobą sumienną, skrupulatną i chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze księgowości i kadry, to zapraszamy do aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917372530