2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Przemysław Korczyński
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac / LFS Sp. z o.o. Wrocław -Ołtaszyn

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Nasz klient - Biuro rachunkowe LFS Sp. z o.o., poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Brylantowa /Ołtaszyn/

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe Aviva - także dla dzieci i Partnera
  • Pracę w nowoczesnym biurze

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo - płacowa pracowników i zleceniobiorców małych przedsiębiorstw
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac
  • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT
  • Sporządzanie zaświadczeń i pism do różnych instytucji

Nasze wymagania:

  • Umiejętność przygotowania i naliczania listy płac
  • Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik, portalu ZUS PUE
  • Znajomość programu Streamsoft PCBiznes będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez OLX

 Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO.COMMA Przemysław Korczyński z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PRO.COMMA Przemysław Korczyński z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krępickiej 44E/1 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W razie pytań, możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail dostępnym na stronie: www.procomma.pl

Praca stała. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 2090.

PRO.COMMA Przemysław Korczyński

www.procomma.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 653326203