2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Syców
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds kadr i płac, miejsce pracy SYCÓW

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. działa kompleksowo w obsłudze rolnictwa na rynku polskim niemal od 30 lat. Naszym celem, we współpracy z Klientami, jest zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez doradztwo, skup płodów rolnych, serwis, sprzedaż środków do produkcji rolnej, maszyn oraz sprzętu rolniczego jak też nowych technologii.

Od wielu lat nasze wysiłki skierowane są w budowanie silnej, stabilnej, bezpiecznej firmy o czytelnej, znanej marce zapewniającej satysfakcję klientów oraz rozwój pracowników.

Realizujemy hasło "Razem możemy więcej!" w kontaktach z naszymi klientami oraz dostawcami.

Wymagania :

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds kadr i plac (wymagane minimum 2 lata),

  • Doświadczenie zawodowe w organizacjach zatrudniających powyżej 100 osób będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Samodzielność, sumienność i skrupulatność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność oraz bardzo dobra praca w Zespole,

  • Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy,

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami, w tym prowadzenie akt osobowych,

  • Wprowadzanie i weryfikacja danych kadrowo-płacowych w systemie,

  • Samodzielne naliczanie list z wypłatą wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS - w tym także sporządzanie korekt,

  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń należności US, ZUS, PFRON,

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej sprawozdawczości GUS,

  • Przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • Obsługa PPK,

  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń,

  • Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych i płacowych,

  • Wsparcie merytoryczne pracowników w zakresie prawa pracy i spraw płacowych,

Oferujemy :

  • Zatrudnienie u stabilnego Pracodawcy,

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 895426916