2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Łódzkie
  6. Kadry i płace - Skierniewice
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy Księgową

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Woj-Art Sp. z o.o. z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej zatrudni Księgową.

Zakres obowiązków:

·         sporządzanie deklaracji do GUS, PFRON, US,

·         współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami

·         wystawianie dokumentów sprzedażowych i ich dekretacja,

·         dekretacja dokumentów księgowych, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT,

·         weryfikacja i analiza poprawności księgowań, analiza kont księgowych i zestawień obrotów i sald,

·         kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,

·         rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,

·         rozliczanie RMK, dostaw paliwa, kaucji itp.,

·         pilnowanie terminowości płatności,

·         znajomość przepisów w zakresie amortyzacji oraz jej księgowego ujęcia,

·         ogólne prace administracyjne związane z BDO, ubezpieczeniami,

·         przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki

Wymagania:

·         min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym

·         wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne,

·         dobrą znajomość przepisów podatku dochodowego, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,

·         dobra komunikacja interpersonalna,

·         dobra znajomość programów INSERT

·         znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów,

·         skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

 Oferujemy:

·         Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę,

·         świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),

·         rozwój kompetencji zawodowych,

Kontakt:  tel  885 666 505 / 885 304 370

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 902339232