2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Przemyśl
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Kadry i płace

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KOŁCZTRANS świadczy usługi transportu drogowego o Polsce i Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Zadania:

Prowadzenie administracji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (sporządzanie niezbędnych dokumentów, prowadzenie akt osobowych, administrowanie benefitami);

Rozliczanie czasu pracy pracowników

Sporządzanie list płac;

Sporządzanie dokumentów do ZUS, US, GUS;PEFRON

Wystawianie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń;

Przygotowywanie wewnętrznych zestawień i raportów;

Wykonywanie innych czynności zleconych w ramach potrzeb firmy

Wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych;

Bardzo dobra organizacja pracy;

Dokładność, odpowiedzialność i samodzielność.umiejętności organizacyjnych i analitycznych,

bardzo dobrej znajomości programu Excel(tabele przestawne) oraz MS Outlook.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;

*Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

Istnieje możliwość pomocy i wdrożenia bieżącego zespołu celem płynnego przejęcia obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV+LM.

Jednocześnie informujemy iż odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 917994674