2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. klientów inwestycyjnych, przetargów

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Eltrox Sp. z o. o. to właściciel największej sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej znany pod marką Eltrox.pl

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. klientów inwestycyjnych

Miejsce pracy: Częstochowa – centrala firmy – hybrydowa

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

·         aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przetargów, inwestycji

·         obsługa rynku projektowego

·         nawiązanie, utrzymanie relacji i współpracy, negocjacje z inwestorami i wykonawcami,

·         współpraca z projektantami (zależnie od wymogów inwestycji)

·         umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

·         realizacja planów sprzedażowych

·         sporządzanie ofert handlowych

·         obserwowanie trendów rynku i działań organizacji konkurencyjnych, oraz szukanie możliwości rozwoju

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

·         doświadczenie w obsłudze procesu sprzedaży w kanale inwestycyjnym, minimum 2 lata doświadczenia

·         doświadczenie w pozyskiwanie klientów inwestycyjnych (deweloperzy, biura projektowe, generalni wykonawcy itd.),

·         prawo jazdy kat. B – aktywne i gotowość do pracy w terenie

·         komunikatywność i wysoka kultura osobista

·         samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

·         operatywność i dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

·         Zarzadzanie zespołem

·         Znajomość branży zabezpieczeń

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i umiejętności

·         Niezbędna narzędzia do pracy laptop, komórka, samochód

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Przyjazną atmosferę w zespole

·         Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)

·         Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 916899830