2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Wrocław
  7. Zarządzanie hotelem - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. komercjalizacji powierzchni biurowych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Otis investment Sp. z o. o. jest właścicielem nieruchomości położonych w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Nasze obiekty  to zabytkowy Kameleon, nowoczesny budynek ONIRO jak i Szewska Centrum – obiekt łączący funkcję parkingu wielopoziomowego i biurowca. Jesteśmy także właścicielem kompleksu usługowo - handlowo – magazynowo – biurowego przy ul. Traugutta 80.

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie klientów komercyjnych dla obiektów biurowo - usługowych

  • obsługa procesu komercjalizacji

  • przygotowywanie ofert wynajmu nieruchomości

  • prezentacja nieruchomości Klientom

  • prowadzanie działań marketingowych i PR-owych

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • prowadzenie rozmów i negocjacji zmierzających do wynajmu nieruchomości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ze specjalnością związaną z nieruchomościami

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

  • znajomość dodatkowych języków będzie atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • samodzielne stanowisko pracy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911222620