2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Sołacz
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. komunikacji i content marketingu

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Sołacz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

SportWin Group od ponad 20 lat rozwija firmy i projekty z branży sportowej i konsultingowej, ukierunkowane na zarządzanie klubami piłkarskimi, eventy, marketing sportowy oraz budowę i zarządzanie obiektami sportowymi. W ramach Sportwin Group funkcjonują m.in.: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów – sieć klubów, które razem stanowią największą akademię piłkarską w Polsce, skupiającą ponad 10 000 zawodników, zapewniającą treningi dla chłopców i dziewcząt w ponad 100 lokalizacjach.

Co oferujemy:

• możliwość świadczenia usług dla dynamicznie rozwijających się projektów w elastycznym wymiarze godzin,

• zdobycie doświadczenia z zakresu marketingu,

• znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań,

• możliwość realizacji własnych pasji,

• zdobycia doświadczenia zawodowego,

• wsparcie opiekuna, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem,

• szkolenia wewnętrzne, rozwijające kompetencje i umiejętności pracownika,

• praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

• samodzielne prowadzenie profili na platformach społecznościowych, jak Facebook i Instagram,

• tworzenie wideo contentu na Instagrama i Facebooka,

• przygotowywanie materiałów promocyjnych,

• tworzenie treści na podstawie strategii marketingowych projektów,

• tworzenie artykułów na strony www pod kątem SEO,

• wsparcie komunikacji oraz kampanii projektów,

• tworzenie prostych grafik w Canvie,

• śledzenie trendów w sporcie i marketingu.

Wymagania:

• dobre zrozumienie zasad marketingu treści i procesów tworzenia treści,

• znajomość platform: Instagram, Facebook,

• sprawne posługiwanie się polszczyzną, tzw. „lekkie pióro”,

• zdolność do wyszukiwania interesujących tematów i trendów w marketingu i w sporcie,

• kreatywność, inicjatywa, nieszablonowe podejście do realizowanych projektów,

• wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji,

• dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,

• mile widziane zainteresowanie sportem, w szczególności piłką nożną,

• mile widziana umiejętność montażu w programach CupCut/InShot oraz umiejętność tworzenia prostych grafik w Canvie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Sołacz
ID: 913410226