2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Małopolskie
  6. Social media - Kraków
  7. Social media - Prądnik Biały
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Komunikacji/ Social Media

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

MOTOGO to Centrum Kosmetyki Samochodowej. Prowadzimy jeden z największych sklepów online z kosmetykami do pielęgnacji aut, studio detailingu i centrum szkoleniowe oraz jesteśmy wyłącznym importerem i właścicielem kilku profesjonalnych marek detailingowych w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby, która pomoże nam w rozwoju marki Dragon Skin oraz SWISSVAX, a także wesprze komunikację sklepu.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Poszukujemy osoby, która kompleksowo poprowadzi komunikację w mediach społecznościowych marek Dragon Skin i SWISSVAX – przygotuje copy i grafiki (korzystając z naszej bazy zdjęć oraz tworząc własne materiały w studiu MOTOGO), zajmie się moderacją komentarzy i zapytań prywatnych, będzie współtworzyć strategię komunikacji dla marek, w tym realizować online akcje sprzedażowe i promocyjne, a gdy starczy przestrzeni, to dodatkowo swoimi pomysłami i projektami wesprze komunikację MOTOGO.

Interesujesz się grafiką lub fotografią? To praca dla Ciebie! Zmysł estetyczny, umiejętność doboru odpowiednich kadrów, budowanie spójnej wizualnie komunikacji to ogromny atut w pracy na tym stanowisku.

Masz lekkie pióro? Z łatwością przekuwasz myśli na słowa, bawisz się przenośnią, potrafisz zainteresować innych ciekawym spostrzeżeniem? Umiejętność lekkiego pisania i zaintrygowania odbiorcy pozwoli Ci na sprawne budowanie przejrzystej komunikacji, która trafi do szerszej społeczności.

Masz zmysł kreatora? Tworzenie niestandardowych publikacji, video na TikTok w trendach, nieszablonowe pomysły, to ogromna przewaga, która wyróżni Twoje działania w sieci na tle innych i pozwoli wesprzeć nasz zespól w kolejnych innowacyjnych projektach.

Pasujesz do tego opisu? Zapoznaj się ze szczegółami i zgłoś do nas!

Zadania:

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji w social mediach: Instagram, Facebook, TikTok

  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i kreatywne realizowanie powierzonych zadań

  • Realizacja kampanii sprzedażowych i wizerunkowych

  • Monitorowanie branży i konkurencji

  • Systematyczna analiza i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Znajomość trendów i funkcjonalności social mediów

  • Samodzielność i systematyczność

  • Kreatywne podejście do realizowanych zadań.

Mile widziane:

  • Umiejętność wykonywania oraz edycji zdjęć/grafik/video

  • Znajomość lub zainteresowanie motoryzacją.

Oferujemy:

  • Elastyczny wymiar etatu i godzin pracy

  • Miejsce pracy w biurze w Krakowie, Nieporazie lub hybrydowo

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizację ciekawych projektów w pełnej wyzwań branży.

Zapraszamy do naszego zespołu wyłącznie, jeśli jesteś nastawiony na dostarczanie najwyższej jakości i proaktywne działanie! My zapewnimy Ci rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie i doświadczenie w marketingu i specjalistycznej branży detailingu!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912743087