2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Damienice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. konstrukcji aluminiowych

Lokalizacja

Damienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Produkcją okien wykonanych z PVC i z aluminium zajmujemy się od 2000 roku. Od tego momentu nie tylko poszerzyliśmy nasz zespół, ale również dzięki odpowiedniej polityce i inwestycjom w technologie, dynamicznie rozwinęliśmy obszary naszej działalności. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku naszą ofertę rozbudowaliśmy o nowe kierunki, które stanowią wyczerpującą odpowiedź na oczekiwania naszych klientów.

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na dostarczaniu produktów o najwyższych standardach funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania i designu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Konstrukcji Aluminiowych

Miejsce pracy: Damienice

zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego, projektowego oraz sprzedaży

  • analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty,

  • tworzenie kosztorysów dla otrzymanych zapytań ofertowych,

  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych,

  • tworzenie kompleksowej dokumentacji produkcyjnej dla produkcji,

oczekiwania:

  • znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej typu (np. MBCad, ALICad

  • znajomość oprogramowania typu AutoCad,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności handlowe,

oferujemy:

  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności, inicjatywy i zaangażowania,

  • współpraca z doświadczonym zespołem,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • opcja ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LUX MED,

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2018 poz.1000)

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Plastbud Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Bochni przy ul. Poniatowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Damienice,

Małopolskie

Małopolskie, Damienice
ID: 907408510