2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Jeżyce
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds kontaktu z klientem

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Wiodący przedstawiciel telefonii komórkowej Plus oraz telewizji satelitarnej Polsat BOX

zatrudni do biura w Poznaniu Telemarketera/-kę

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna baz danych klientów (NIE SPRZEDAŻOWA) - umawianie spotkań

  • zarządzanie bazą danych, dbanie o jej przejrzystość i użyteczność, stałe aktualizowanie jej

  • dbałość o wysoki poziom i jakość obsługi telefonicznej

Nasze wymagania:

  • komunikatywność

  • umiejętność poprawnego wysławiania się

  • wysoka kultura osobista

  • status studenta/ucznia (inne propozycje nie będą uwzględniane)

  • obsługa komputera

To oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stałe wynagrodzenie

  • praca w miłej atmosferze

  • elastyczne godziny pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

Administratorem danych osobowych jest PEBOS POLSKA z siedzibą w Poznaniu (60-601) ul.Grudzieniec 26/1. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 679709172