2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie wyrobu w procesie produkcji (na podstawie dostępnych checklist, wewnętrznych procedur i dokumentacji technicznej);
  • kontrolowanie wyrobu gotowego, jakim są ładowarki do pojazdów elektrycznych;​
  • kontrola wyrobów gotowych w miejscach instalacji;
  • wykonywanie zaplanowanych odbiorów dostaw komponentów pod względem jakościowym;
  • tworzenie raportów z przeprowadzonej kontroli i raportowanie do Koordynatora Działu Jakości oraz stron zainteresowanych wynikami przeprowadzanych kontroli jakościowych;
  • identyfikacja i nadzór nad działaniami korygującymi przeprowadzanymi po reklamacjach i zidentyfikowanych niezgodnościach;
  • prowadzenie dokumentacji Działu Jakości.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki o profilu mechanicznym, elektrycznym lub technicznym);
  • doświadczenie w dziale jakości przy odbiorach jakościowych surowców lub wyrobów gotowych;
  • umiejętność posługiwania się wyposażeniem kontrolno-pomiarowym;
  • umiejętność czytania dokumentacji oraz rysunków technicznych;
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych;​
  • umiejętność obsługi Pakietu Office (Excel, Word);
  • mile widziana znajomość systemu ERP – Streamsoft Prestiż;
  • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem;
  • dostępność do pracy na dwie zmiany;
  • spostrzegawczość, dokładność oraz podzielność uwagi;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność oraz zdolność do podejmowania decyzji;
  • sumienność i doskonała organizacja pracy własnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Zielona Góra
ID: 917986388