2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Płock
Dodane 26 kwietnia 2024

specjalista ds. kontroli jakości

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poner sp z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się budową konstrukcji stalowych oraz zbiorników. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Obecnie oferujemy projektowanie, produkcję, remonty i modernizację. Wykonujemy rurociągi; zbiorniki bezciśnieniowe, niskociśnieniowe do przechowywania materiałów toksycznych, żrących i łatwopalnych. Nasze realizacje można zobaczyć między innymi na naszej stronie internetowej www.poner.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy a co za tym idzie rozpoczynającymi się krajowymi i zagranicznymi projektami poszukujemy:

Specjalisty ds. kontroli jakości

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli zgodności wyrobów spawanych na zgodność z dokumentacją techniczną na różnych etapach produkcji

  • Wykonywanie pomiarów geometrii części i gotowych wyrobów przy użyciu narzędzi pomiarowych

  • Aktywny udział w opracowywaniu procedur kontroli jakości w procesie produkcji

  • Tworzenie raportów, analiz oraz inicjowanie działań korygujących w celu zapewnienia jakości procesu produkcyjnego i wyrobów

  • Opracowywanie dokumentacji spawalniczej

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej dotyczącej gotowych wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane uprawnienia badań nieniszczących np. VT, MT, PT, UT

  • Mile widziany dyplom Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej B2B lub umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz motywujący system premiowy

  • Możliwość rozwoju poprzez szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i branżowych

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 913010949