2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Moszna-Parcela
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. kontroli jakości

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Moszna-Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Janex Sławomir I Elżbieta Wiesiak Spółka Jawna zatrudni pracownika na stanowisko :

Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków

- obsługa klienta w zakresie opracowywania wewnętrznej dokumentacji produktu,

- obliczanie wartości odżywczych produktów

- przygotowywanie próbek do badań

- codzienna inspekcja obszaru produkcyjnego,

- kontrola przestrzegania przez pracowników wymagań systemów jakości BRC, IFS, HACCP.

- pomoc przy wykonywaniu testów identyfikowalności

- kontrola skuteczności mycia

- wykonywanie audytów wewnętrznych zgodnie z systemem BRC/IFS

- przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników

- wyrywkowa kontrola jakości produktów gotowych

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- znajomość wymagań systemów HACCP, IFS, BRC

- znajomość języka angielskiego na poziomie B1

- wysokie zdolności komunikacyjne

- dokładność, skrupulatność, sumienność

- znajomość pakietu ms office

Praca w godzinach od 8.00 do 16.00

Miejsce Pracy: Moszna Parcela 29; 05-840 Brwinów

Proszę aplikować tylko za pośrednictwem platformy OLX.

Lokalizacja

Moszna-Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Moszna-Parcela
ID: 914164316